Dz: Dlaczego klienci powinni skorzystać z oferty państwa firmy?

Przemysław Balcewicz: Nasza firma Eko Architektura to czołowy producent drewnianej architektury na rynku. Przede wszystkim gwarantujemy najbardziej atrakcyjne ceny na rynku. Śledzimy bieżącą tendencję i staramy się nieustannie ulepszać naszą ofertę. Ponadto proponujemy państwu bardzo szybki termin produkcji i dostawy. Już mniej więcej dwa tygodnie, bo złożeniu zamówienia mogą państwo, oczekiwać dostawy wybranych produktów. Dzięki temu, że w naszej firmie pracują najwyższej klasy specjaliści z różnych dziedzin, możemy także zaoferować możliwość realizacji indywidualnych projektów, zgodnych z preferencjami klientów. Gwarantujemy naszym klientom, pomoc na każdym etapie pracy począwszy od projektowania aż do montażu. Warto także podkreślić, że proponujemy najwyższej jakości okna z zespolonymi szybami oraz wytrzymałe drzwi. Materiały, z których je wykonano są dopierane z najwyższą starannością. Okna i drzwi, dokładnie zabezpieczamy przed nieszczelnością i dostępem do wnętrza wiatru lub hałasu.

Dz: Podobno drewno, to najbardziej zdrowy i ekologiczny materiał do produkcji domków letniskowych. Czy to prawda?

PB: Dokładnie tak! Drewno jest bardzo zdrowe i kojące. My, do realizacji naszych projektów wykorzystujemy drzewa iglaste, które jest bardzo wytrzymałe i długotrwałe. Znajdujące się w niej olejki eteryczne, które są składnikiem żywicy, bardzo pozytywnie wpływają na płuca i układ oddechowy. Warto spędzać czas w domkach wykonanych z drewna. Nie wywołują one alergii, nie gromadzą kurzu, a naturalny kolor uspokaja i koi system nerwowy. Są to z pewnością idealne warunki do wypoczynku. W pomieszczeniach z drewna, panuje bardzo naturalna wilgotność, powietrze się nie wysusza i utrzymuje się odpowiednia temperatura. Drewno to także, bardzo ekologiczny materiał. Jest on w pełni odnawialny, pochłania także o wiele mniej energii podczas pracy, montażu i użytkowania.

Dz: Czym wyróżniają się wasze domki letniskowe?

PB: Nasze domki letniskowe, tak jak wspomniałem wcześniej, są dostępne w niezwykle atrakcyjnych cenach. Oferujemy także szybką produkcję, dostawę i montaż. Każdy domek, jest bardzo atrakcyjny wizualnie. Projektanci Eko Architektury, dbają o wszelkie szczegóły jak np. uroczy taras, ozdobne filary, dekoracje dachu itd. Proponujemy zarówno domy parterowe jak i piętrowe. Ponadto kładziemy duży nacisk na praktyczność i funkcjonalność. Wnętrza są przestronne i jasne, a przy tym bezpieczne. Ogromną uwagę przykładamy także do dobory najwyższej jakości materiałów. Domek ma pozwolić użytkownikom na odpoczynek i wygodne spędzenie czasu. Dzięki impregnacji i odpowiedniemu montażowi, każda część znajdująca się w zestawie, ma stały dostęp do powietrza, jest wietrzona, a deszcz i nagromadzony śnieg, z łatwością odpływa. Dlatego nasze domki, to inwestycja na długie lata. Nie ma obawy, że ulegną zniszczeniu i niekształceniu po pierwszym sezonie.

Dz: Jak wygląda budowa domków letniskowych?

PB: Budowa naszych domków letniskowych jest niezwykle łatwa. Do każdego zestawu, dołączona jest specjalna instrukcja, dzięki której każdy poradzi sobie z połączeniem konkretnych elementów w jedną całość. Można powiedzieć, że praca przypomina trochę zabawę klockami Lego. Poszczególne elementy są tylko trochę większe, ale nie są ciężkie, dlatego też nie potrzeba żadnych dodatkowych urządzeń do montażu. Aby budynek, spełniał swoje przeznaczenie przez długi czas, warto jednak przed rozpoczęciem działań, odpowiednio przygotować miejsce. W zależności od tego, czy wymagane są fundamenty czy nie, trzeba odpowiednio określić wymiary domku oraz określić strony świata. Warto pamiętać, aby jak najszybciej rozpocząć montaż, po dostarczeniu zestawu elementów lub przynajmniej zabezpieczyć je przed działaniem czynników atmosferycznych – deszczy i słońca. Drewno to wytrzymały materiał, jednak temperatura i wilgotność mogą wpłynąć na jego kurczenie i zniekształcanie.