Pro 24 jest profesjonalną, niezawodną centralą alarmową przeznaczoną do instalacji w średnich i małych obiektach: 8 linii przewodowych na płycie; możliwość rozszerzenia o 8 przewodowych lub 16 bezprzewodowych linii, 8 w pełni niezależnych partycji itp…

O System Automatyzacji Budynków…
…swoją ofertę poszerzył polski producent osprzętu elektroinstalacyjnego – KOS. W domach jednorodzinnych
z instalacjami Budinstal – opartymi o SAB – sterować można: oświetleniem, żaluzjami, ogrzewaniem. Szczegóły na podstronach ,,Budynek inteligentny”.

Nowości z Gerdy
GERDA zaprezentowała dwa nowe modele: TT i GTT – drzwi
o podwyższonej odporności na włamanie, przeznaczone do zastosowania jako drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, wejściowe w budownictwie jedno- i wielorodzinnym.

Nowe drzwi do domów jednorodzinnych
Gerda powiększyła swoją ofertę o CX 20. Drzwi nowoczesne
i o znakomitym współczynniku izolacyjności cieplnej.

Nowoczesne i bezpieczne drzwi SX10
Oferta Gerdy od grudnia 2006 r. powiększyła się o nowe, bardzo ciekawe wzory drzwi. Pilotażowo wprowadzono je do modelu Gerda SX10. Są to dwa nowe modele: „Hel” oraz „Alice Springs”. Nowe wzory zobaczyć można w najnowszym katalogu Jesień Zima 2006/2007, który dostępny jest w naszych sklepach .

Nowe kolory i wykończenia drzwi GWX 20
Gerda poszerzyła kolorystykę drzwi wzmocnionych GWX20 o kolor: biały, ciemny dąb (F03) i orzech alpejski (F08). Równocześnie do sprzedaży wprowadzono drzwi z szybami w nowych wykonaniach: antisol w kolorze brąz, szyba reflex (częściowo nieprzezierna) w kolorze brąz oraz lustro weneckie (jednostronnie przezierne).

Centrala alarmowa Sigma 12 w super cenie
Już w sprzedaży. 12 linii z podziałem na 2 partycje. Pamięć 800 zdarzeń. Szyfratory: LCD i LED.

Kolejne drzwi GERDA z szybą
Już do kupienia GWX 20 z szybą. Są to drzwi wzmocnione, które doskonale sprawdzają się jako drzwi wejściowe w domkach jednorodzinnych. Do wyboru 7 wzorów przeszkleń i paneli. Dwie niewątpliwe zalety GWX20 to cena i znakomite parametry użytkowe. Więcej – w dziale ,,Drzwi GERDA”

Zakupy na raty

Od 5 września 2006 roku klienci Budinstal korzystać mogą z systemu zakupów ratalny Żagiel oraz Lukas Bank. Skredytować można nawet 100% wartości towarów czy usługi. Okres kredytowania do 24 miesięcy. Możliwość uzyskania towaru i usługu bez pierwszej wpłaty.
Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Budinstal. Zapraszamy

Budinstal – Partner EIB

Firma Budinstal otrzymała tytuł ,,Partner EIB”
Stowarzyszenie Europejskiej Magistrali Instalacyjnej (EIBA) powstało w roku 1990. Skupia producentów: instalacji elektrycznych, grzewczych i sanitarnych, AGD, systemów alarmowych i dozorowych, technologii informatycznych i komunikacyjnych. Do tej pory blisko 2000 firm współpracujących z EIBA sprzedało ponad 10 milionów elementów komunikacyjnych magistrali EIB.
Obecnie EIBA zrzesza 110 członków, produkujących ponad 5 tysięcy typów certyfikowanych przez EIBA urządzeń. Ich instalacja wykonywana jest przez 70 tysięcy przeszkolonych instalatorów.

Teraz Budinstal również w Łodzi…
1 kwietnia 2006 r. uruchomiliśmy kolejny oddział, tym razem w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 269.
Zapraszamy od pon. do piątku w godzinach 10.00 – 17.00.

Biuro w Zduńskiej Woli przy ul. Łaskiej 17 czynne jest od pon. do piątku w godz. 10.00 – 18.00, w soboty od godz. 10.00 do 14.00.